Neler Yapıyoruz ?

Ofis Temizliği

Ofisler, birçok farklı malzemenin iç içe bulunduğu mekânlardır. Bu alanda telefonlar, bilgisayarlar, masalar, sandalyeler, kâğıt evraklar ve buna benzer birçok farklı eşya birlikte bulunur.Bunların hepsinin temizliği ayrı bir temizlik malzemesi ve ayrı bir hassasiyet gerektirir. Alanında uzman, işinde hassas ve eğitimli ekip arkadaşlarımız ile eşyalarınız itinayla temizlenmektedir.

Ofis Temizliği, personel ve misafirler için davetkar bir ortam yaratmak amacıyla düzenli, tutarlı ve detaylı temizlik hizmetine bağlıdır. Profesyonel ekibimiz, herhangi bir ortamı geliştirmek için üstün bir temizlik hizmeti sunmak için yorulmadan çalışır. Perakende, ticari, kat mülkiyeti ya da endüstriyel ortamlar olsun; personel ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek deneyime sahibiz.


Ev Temizliği

Ev temizliğinde kalifiye ev temizlik elemanları ile hizmet vermektedir. Ev temizliğimizin bitimini, sizden onay aldıktan sonra bırakıyoruz.Evinizin her noktasını özenle ve itinayla dikkatli bir şekilde temizliyoruz. Ev temizliği için bize hemen ulaşın ve temizlemek istediğiniz günü belirleyin yeter.

Detaylı daire temizliğinde yer alan (kapıların silinmesi, camların iç ve dış kısımlarının temizlenmesi, banyoda klozet, lavabo ve duşa kabin temizliği, banyo duvarlarının (fayansların) hijyenik olarak silinmesi, zemin temizliğinin yapılması, mutfak dolaplarının silinmesi (dolap içi ve üstü) mutfak duvarlarının (fayansların) hijyenik olarak silinmesi, dip ve köşelerin temizlenmesi) hizmetlerimize ek olarak inşaat kalıntıları cam kenarlarında bulunan alçı ve boya kalıntıları, yerlerdeki alçı ve boya kalıntılarının kazınması işlemleri yapılmaktadır.


İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat temizliği, temizlik firmamızın İstanbul genelinde sunduğu hizmetlerden biridir. Yapmış olduğumuz inşaat sonrası temizlik siz müşterilerimize hayal ettiği temizliği sunmaktayız.Daha önce hiç oturulmamış bir mekanı yada tadilat yapılmış bir alanın temizliğinde doğru ve hijyenik ürünü kullanmak çok önemlidir.

Yeterli temizlik yapılmadığı takdirde, sağlığı tehdit edici etkenlerle karşı karşıya kalınır. Bu yüzden inşaat sonrası temizlik işleriniz için deneyimli bir firma ve deneyimli bir ekipten yardım alınmasını öneriyoruz.Firmamız, inşaat sonrası temizlik konusunda, müşteri memnuniyetine oldukça önem vermektedir. Deneyimli ekibimizle birlikte, temizlik işlerinizi çok kısa bir süre içerisinde ve muntazam şekilde tamamlıyoruz. Uzun yıllardır süren sektör deneyimimizle, bizlerden memnun kalacağınızın garantisini veriyoruz.


Dış Cephe ve Cam Temizliği

Dış Cephe hizmetimiz, işletmenizin kalitesini gösterdiği gibi dış cephenizinde uzun ömürlü olması açısından da önemlidir.Camlarınız ufak sayısı çok ya da geniş camları istediğiniz gibi silemiyor musunuz? O zaman üstün hizmet, kalite ve güvenilirliği ile dış cephe temizliklerin tek ve doğru adresi size özel kimyasal ve araçlar ile Utku Temizlik Şirketi her zaman sizlerle.Binaların, ofislerin ve otellerin dış görünüşü her zaman için önemlidir. Müşteriler ve insanlar iş yerinize dışarıdan baktığında temiz görmek ve memnun olmak ister.

Dış cephe ve camlar sürekli kirlendiği için düzenli olarak temizlettirilmesi gerekir. Dış cephe ve cam temizliği konusunda Utku Temizlik sizlere en iyi hizmeti vermeyi amaçlar.Camlarınızın ve binalarınızın dış cephesinin temiz olması için profesyonel kadromuz ile sizler için çalışmaktayız. Tek yapmanız gereken iletişim bölümünden bizlere ulaşmak olacaktır. Utku Temizlik tüm temizlik konularında yanınızdadır.


Halı ve Koltuk Temizliği

%100 müşteri memnuniyeti ile halı yıkama ve koltuk temizlik servisi veriyoruz. Tüm yıkama işlemleri antibakteriyel ve organik şampuanlarla gerçekleştirilir.Halı ve koltukların temiz görünmemesi evdeki temizlik bütünlüğünü bozuyor. Bu sorundan kurtulmak ise firmamız tarafından sağlanan hizmet sayesinde artık oldukça kolay. İstanbul'da yer alan ev ya da ofislerden halı ve koltuklar firmamız tarafından alınarak temizleniyor.

Firmamızın sağladığı İstanbul halı ve koltuk yıkama temizleme hizmeti sayesinde, güvenilir bir firmayla çalışma fırsatı yakalanıyor. Halı ve koltuk temizliği sektöründe 25 yıllık tecrübesi bulunan şirketimiz, faaliyet gösterdiği bir çok alanda hizmet vermiştir. Bu alanda kendisini her geçen gün geliştiren şirketimizin bilgi ve tecrübesi tüketicilere sunuluyor. Alanında uzman kişilerden ve son teknoloji ile üretilen cihazlardan faydalanan şirketimizle çalışmak için daha fazla beklemeyin.


Okul Temizliği

Okullar, çocukların eğitim gördükleri ve günün önemli bir kısmını geçirdikleri mekânlardır. Eğitim faaliyetinin sağlıklı bir ortamda gerçekleştirilebilmesi ise ancak hijyenik ortamlarda mümkündür. Ancak pek çok öğrenci ve öğretmenin bulunduğu bu kurumların sürekli hijyenik kalması oldukça zordur. Bu nedenle mutlaka okul temizliği konusunda tecrübeli bir temizlik şirketi ile çalışmak gerekmektedir.

Çünkü okulların temizliği ancak deneyimli personeller tarafından yürütülen temizlik faaliyetleri ile planlı ve titiz bir şekilde gerçekleştirilebilir. Bu doğrultuda Utku Temizlik olarak okulların temizliği için deneyimli personel ve modern ekipmanlar ile planlı ve özenli bir temizlik hizmeti sunmaktayız.


Zemin ve Yat Temizliği

ZEMİN TEMİZLİĞİ ev ve iş yerinizdeki temizliği ve kalıntıların çıkarılması için tecrübe ve özen gerektiren bir iştir.Sert zeminlerde trafik yoğunluğunun fazla olması yüzeyin kirlerinin gevşek ve yapışkan olmasına sebep olurlar kirlerin zemin üzerinde bozulmaya neden olduğu da bilinen bir gerçektir.

Profesyonel YAT TEMİZLİĞİ deneyimli ve kalifiye temizlik ekipleri ve dünya standartlarında yat temizlik uygulamalarımız ile en çok tercih edilen ve referans gösterilen yat temizlik firması olmanın gururunu yaşıyoruz.İster yatak ve koltuk yıkama olsun ister genel kullanım alanlarının buharla hijyeninin ve temizliğinin sağlanması olsun premium bir hizmet almanın ayrıcalıklarını uygulamalarımızın her aşamasında yaşayabilirsiniz.