Utku Temizlik Kurumsal


Utku Temizlik Hakkımızda

Utku Temizlik, temizlik şirketleri sektöründe 1996 yılından bugüne kaliteli hizmet vermekte olan, İnşaat Sonrası Temizlik, Taşınma Öncesi ve Sonrası Temizlik, İş Yeri / Ofis Temizliği, Fabrika Temizliği, Villa / Ev Temizliği, Dış Cephe ve Cam Temizliği, Yat Temizliği, Hastane Temizliği gibi geniş bir yelpazede hem Avrupa Yakası hem Anadolu Yakasında hizmette sınır tanımadan temizlik ihtiyaçlarınızı karşılıyor.

Temizlik hizmetlerini günümüze kadar müşteri memnuniyetini amaç edinerek profesyonel bir şekilde sürdürmektedir. Ev temizleme, ofis temizliği ve tüm genel temizlik işlerini, edindiği tecrübelerle müşterilerine kesintisiz ve garantili hizmetlerini sürdürmektedir. Utku Temizlik, bünyesinde bulunan eğitimli ve güler yüzlü personelleriyle haftanın 7 günü 24 saat hizmetinizedir.

Hijyen kurallarını önemseyerek ve temizliğin vermiş olduğu sorumlulukları bilerek siz değerli müşterimize anti-bakteriyel temizlik maddeleriyle hizmet vermekteyiz.Utku Temizlik şirketi bünyesinde yapılan tüm temizleme işlemleri; teknolojinin getirmiş olduğu son sistem teknolojik temizleme makineleri ve ultrasonik temizleme aletleri ile yapılmaktadır.


Detaylı Bilgi Almak İçin +90 553 351 74 62